NAMAZ; Onsuz Huzur YaşaNAMAZ!

  • 10 Eylül 2016
  • 2.279 kez görüntülendi.
NAMAZ; Onsuz Huzur YaşaNAMAZ!

NAMAZ; Onsuz Huzur YaşaNAMAZ!

>>>Sizler şu satırları okurken tam şu  an kimileri sokakta çarşıda, kimileri içkide barda, kimileri namazda niyazda, kimileri evde sohbette kimileri internette, ama öyle kimseler var ki şu an onlar son nefeslerini vermekte. “ALLAHım ne olur ölmeyeyim ibadete döneyim, 2 rekat daha namazımı kılayım, kırdığım insanlardan helallik dileyeyim, tövbe edeyim” diye yalvarmakta. Onların dilediklerine biz sahibiz şimdi. Ne olur ÖLÜM gelmeden Tövbe edelim, RABBİMİZE Yönelelim..

>>>EY NAMAZ KILAN KİŞİ: Namaz kılarken Rabbinin sana ‘aferin!’ dediği haldesin. Namaz kılarken, Rabbinin en çok sevdiği En Sevgili’nin Hz.Muhammed’inin (sav) bulunduğu haldesin. Sevinmelisin. Sevildiğini bilmelisin…

>>>Çocuğunuz kardeşiniz arkadaşınız gözünüzün önünde fırına atılırsa yanarsa içiniz  de yanar ama onlara namazı öğretmeyerek, ya da rahatsız olmasın diye  sabah namazına uyandırmayarak, yeteri kadar dini bilgiler vermeyerek  onların ateşe sürüklenmesine sebep olduğunuzu düşündünüz mü?

>>> Tuvalet ihtiyacımızı rahatça yapabilmenin ne denli bir nimet olduğunu düşünelim. nice stomalı hastalar var ki idrarını büyük abdestini normal şekilde yapamıyorlar, karınlarının yan kısmında ameliyatla delikler açılmış, o deliklere torba bağlanılıyor ve o hastalar stoma denilen torbalarla yaşamak zorunda kalıyorlar.Ne olur Şükredin, ne olur NAMAZA yönelin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: