Hakkımda

EKREM YILMAZ

Resmi kayıtlara göre 19/01/1980 yılında ( gerçekte ise Temmuz’un sonları 1980 yılında) Diyarbakır’ın Bismil ilçesine bağlı Tepe Beldesi’nde doğdu. Ilk ve ortaokulu doğduğu yerde okudu. ( 1988-1996) Eğitimini imam-hatip lisesinde sürdürmek isteyince ,Bismil’de bu okulun olmamasından ötürü, Siirt’in Kurtalan ilçesine , ağabeyinin yanına, gitti. Kurtalan İmam-Hatip Lisesi’nden birincilikle mezun oldu. ( 1999 )
Çukurova Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği bölümünü bitiren Ekrem YILMAZ, 2003’ün Eylül ayında Diyarbakır Merkez Vali Ünal Erkan İlköğretim Okulu’na atandı. Bu okulda 5 yıl görev yaptı.
2008’in Ağustos Ayında Diyarbakır İMKB Hattat Hamid Aytaç İlköğretim Okuluna-kendi isteğiyle- atandı. Orada 6 yıl görev yaptıktan sonra Haziran 2013’te Nevzat Ayaz Anadolu Lisesi’ne atandı. Halen aynı okulda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni olarak görev yapmaktadır.

( Ayrıca ders tamamlamadan faydalanarak Diyarbakır Türk Telekom Anadolu Teknik Lisesi’nde ve çeşitli özel okullarda görev yaptı )
Tek amacı, bir kişi bile olsa insanlara faydalı olabilmektir. Bu amacına ulaşmak için elinden gelen çabayı sarf etmektedir. Öğrencilerini güzel bir davranış sergilerken görünce dünyanın en mutlu insanı oluyor.
EKREM YILMAZIN KİTAPLARI:

· Tepe’de Bir Hacı Şeyhmus Vardı
· Yüreğimi Sizlerle Paylaşıyorum

Telefon Numarası:
0 535 ORDU, ADIYAMAN, KAYSERİ, 6

FACEBOOK:  facebook.com/benekremyilmaz.com

YOUTUBE:  youtube.com/birekremyilmaz

TWİTTER: twitter.com/birekremyilmaz